Tropicuba to projekt z pogranicza tańca i muzyki, stworzony przez Yenny Torres, tancerkę pochodzącą z Kuby. Inspiracją dla projektu był jeden z najwspanialszych musicali na świecie, kabaret Tropicana. Tropicuba to przedsięwzięcie całkowicie nowatorskie, to pierwszy w Polsce zespół złożony wyłącznie z tancerzy pochodzących z Kuby. Pokazy zespołu Tropicuba to niezapomniana podróż w świat pełen kolorów, magii i emocji. To połączenie niezwykłej choreografii, wspaniałych kubańskich tańców i barwnych strojów, zaprojektowanych i stworzonych przez Yenny Torres. Niepowtarzalna atmosfera przenosi gości w świat pełen kubańskiej pasji i radości.

 

   El Son-Salsa - Reggaeton 

               Son to tradycyjny kubański taniec, od którego wywodzi się Salsa, to połączenie tradycji i elegancji. Towarzyszy mu charakterystyczna kubańska muzyka, fantastyczna choreografia i niepowtarzalne stroje znanej na całym świecie kubańskiej Salsy. Podczas naszych występów Salsę łączymy z innym popularnym w krajach latynoskich, nowoczesnym nurtem tanecznym zwanym Reggaeton. Nasi widzowie zostają oczarowani niezwykle energetycznym połączeniem tych dwóch rytmicznych tańców.
 
                                                                                                                              
                                                                                                                                                                                                      Integracja
                                                                             To nasz ulubiony moment! Zaczynamy od krótkiej prezentacji popularnych tańców i jednocześnie uczymy publiczność podstawowych kroków. W tym momencie zwykłe taneczne show zmienia się w prawdziwą kubańską fiestę. To niepowtarzalne doświadczenie, które na długo zapada w pamięci naszych widzów.                                                                                    
                                                      Conga
                 Kojarzący się z karnawałem Conga to ostatnia pozycja w naszym show. Będący połączeniem choreografii kabaretowych i tradycyjnych kubańskich tańców Conga jest propozycją dla każdego, bez względu na płeć czy wiek.  
 
       

W naszej ofercie posiadamy:

tancerki, hostessy, zespoły muzyczne, Dj'a animatorów.

Organizujemy i prowadzimy:

parady uliczne, festiwale tańca, imprezy firmowe i prywatne, pikniki, akcje promocyjne, dni miast, święta regionalne, oraz inne wydarzenia

Zapraszamy !!!!

 

 
                                                                                                            

 

 

Galeria mediów

Podziel się na mediach społecznościowych