Nasze kilkuletnie, liczne podróże po deskach estrady całego świata sprawiły, że zespół Tropicuba ma ogromne doświadczenie w branży muzyczno-artystycznej. Potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagającą publiczność.

Video

**Cuban**
**Stars**

Grand Hotel
Sopot

W naszej artystycznej podróży rozweselamy:

  • dni i noce tysięcy ludzi,
  • kluby w całym kraju,
  • teatry,
  • śluby,
  • programy telewizyjne,
  • koncerty z artystami krajowymi
    i międzynarodowymi

Cuban
Event

Tropicuba
Z miłości!

W naszej grupie artystycznej mamy liczny personel, który pozwala nam stworzyć wyjątkową imprezę latynoamerykańską. Tropicuba to zespół profesjonalnych DJ-ów, hostess, muzyków, solistów i tancerzy. Pomagamy w opracowaniu programu zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Pytanie na śniadanie
Karnawał

Na estradzie
Cuban dance

ANIMACJA Z INTEGRACJĄ

Uwielbiamy moment interakcji z publicznością! Przygotowujemy dla Was łatwą do przyswojenia choreografię, dzięki której staniecie się częścią naszego kubańskiego zespołu. Zaczynamy od krótkiej prezentacji popularnych tańców, by pokazać Wam podstawowe kroki. W tym momencie zwykłe taneczne show zmienia się w prawdziwą kubańską fiestę! To niepowtarzalne doświadczenie, które na długo zapadnie Wam w pamięć – poczujecie ciepło i radość, które można znaleźć tylko na naszej wyspie!

Mili Morena
& TropiCuba

Sarin & Junior

Pierwszy w Polsce duet polsko – kubański grający muzykę Reggaeton. Raper i producent Sarin znany jest ze współpracy z finalistką „Szansy na sukces” Karoliną Szarubką, a także austriacką śpiewaczką operową Sonją Pernadą. Pochodzący z Santa Clara Junior (znany jako Tony Junior B.I.G ) był zapraszany do wspólnych nagrań m.in.: z Sidneyem Polakiem, K.A.S.A, ReiaCeballo, Maleo Reggae Rockers, NDK, Frodosound, Dreadsqad. Utwory muzyczne duetu Sarin&Junior emanują słoneczną energią i kuszą swymi gorącymi rytmami.

Enklawa Warszawa
SARIN & JUNIOR

Mili Morena

Salsa, bachata, regueaton, merengue, conga… czyli The Voice of the Cuban Ridm

Me Estoy Enamorando
Mili Morena